E-shop

Novinky / Akce

Hezký nový rok 2017 s víny od Via Vini


Dárková vína 2016

Nabízíme firmám zajištění dárkových vín, pro zaměstnance i obchodní partnery. Pomůžeme Vám vybrat vhodné víno, zajistíme tisk speciálních etiket a výsledkem …


Svatomartinská vína

Stejně jako v uplynulých letech budeme i letos zajišťovat dodávky svatomartinských nebo mladých vín z aktuálního ročníku 2016. V nabídce máme výborného vinaře …


NEWSLETTER

Chcete dostávat informarce o novinkách a akcích do schránky?
* = vyžadované pole
VIAVINI  »  Naše vína a vinaři  »  Česká republika  »  Vinařství Filip Mlýnek

Vinařství Filip Mlýnek

Filip Mlýnek z Dolních Dunajovic, absolvent Střední vinařské školy ve Valticích, je u nás známý spíše jako vynikající sklepmistr známého moravského vinařství . Jako enolog nabíral zkušenosti u prestižních vinařství jako jsou Vinselekt Michlovský, Mikrosvín Mikulov a nyní ve Vinařství Volařík . Jeho umění stojí zcela nepochybně za úspěchy tohoto vinařství.

Málokdo však ví, že Filip, jako butikový vinař, produkuje pod svým jménem také omezené partie skvělých vín pocházejících z vyhlášených viničních tratí mikulovské podoblasti, jako jsou Liščí vrch, Plotny, Valtická, Dunajovický kopec.  Vína vyrobená z odrůd Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené nebo Pálava zcela odrážejí terroir této oblasti a patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co lze na Moravě ochutnat.

 

Ve Filipových vínech se odráží také zkušenosti z Německa, kde jako praktikant nabíral vědomosti  od jednoho z nynější špičky německého vinařství sídlícího na porýní  – Weingut Kunstler, kde působil po boku velkého vinaře France Kunstlera jako druhý  sklepmistr. Jsme velmi rádi, že naše společnost  Via Vini získala právo výhradní distribuce jeho vín a můžeme je takto nabídnout našim zákazníkům.

Vzhledem k omezeným partiím vín jsou tato vína primárně určena pro nákup en primeur, pro zákazníky z řad privátní a firemní klientely a také vybrané hotely a restaurace.


Soubory ke stažení


Pro stažení souborů zaškrtněte požadované soubory a vyplňte níže uvedený formulář.


VIA VINI - KATALOG KOMPLET
VIAVINI - šablona objednávky vín

Jméno (vyžadováno):

E-mail (vyžadováno):

Telefonní číslo (vyžadováno):

Opište znaky na obrázku. captcha

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.