Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Privátní dodávky, dárkové a degustační balíčky, dárkové poukazy

Privátní zákazníci, dodávky domů

Bez supermarketu, neodborné vinotéky nebo pro ty kdo nemají čas a chtějí profesionální služby.

Dárkové balení a balíčky

Hledáte vhodný osobní dárek popřípadě ve formě exkluzívního vína, pro oslavence, na Vánoce, svatbu, narození dětí či vnoučat?

Vždy najdeme vhodné řešení dárkového vína nebo dárkového balení či degustačního balíčku.

 

Dárkové poukazy

Pokud nevíte jaké víno má obdarovaný rád nebo se ve vínech nevyznáte a nechcete vybírat na slepo darujte POUKAZ a nechte obdarovaného ať si sám z naší nabídky vybere.

Privátní zákazníci, dodávky domů

Z naší široké nabídky si vyberou ti, kteří nemají zájem vybírat víno z anonymních regálů supermarketů, ti kteří chtějí poradit a nechat si doporučit a vybrat víno podle své chuti a pro různé příležitosti.

Vína dodáváme podle dohody na vaši určenou adresu přímo od vinařů nebo z našeho temperovaného skladu, kde jsou vína uložena správným a bezpečným způsobem.

Pokud si nejste s výběrem jisti, napište nám nebo zavolejte a osobně probereme Vaše požadavky a dotazy pro doporučení a vybrání správného vína.

Vybírat lze na našem e-hopu nebo si nechat poslat osobní nabídku s doporučením.

Dárkové balení a balíčky

Hledáte vhodný osobní dárek popřípadě ve formě exkluzívního vína, pro oslavence, na Vánoce, svatbu, narození dětí či vnoučat? Hledáte víno na dlouhou archivaci?

Vždy najdeme vhodné řešení dárkového vína nebo dárkového balení či degustačního balíčku.

Vín a vinařů je neskutečné množství a je nemožné vše ochutnat najednou.

Nabízíme možnost postupného nákupu, kdy Vám vytvoříme účet a postupně se můžete našimi víny “prodegustovat”. Každý měsíc Vám přivezeme degustační balíček, pokaždé jiný, tak aby jste časem poznali a ochutnali vše.

Dárkové vouchery

Pokud nevíte jaké víno má obdarovaný rád nebo se ve vínech nevyznáte a nechcete vybírat naslepo darujte Dárkový voucher a nechte obdarovaného ať si sám z naší nabídky vybere.

Voucher vystavíme na jakoukoliv částku a lze ho využít nejen na nákup vín a ostatního zboží ale i na soukromou či společnou degustaci či výlet za vinaři.

1
Už Vám bylo 18 let? Obsah stránek VIAVINI.CZ není vhodný pro osoby mladší 18 let.
Košík
  • No products in the cart.