Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Spolupráce

Kariéra s vínem

Pro ty kteří mají rádi víno, což je podmínkou. Pokud si myslíte, že by jste s nimi chtěli a uměli pracovat. Pro ty kdo si myslí že mají obchodního a přátelského ducha.

 

Doporučte nás

Máte kolem sebe milovníky vín? Víte o někom kdo by chtěl degustaci ? Znáte restauraci, vinotéku nebo vinný bar, který by mohl mít zájem o zajímavá a jedinečná vína? Potřebuje Vaše firma doporučit a vybrat vhodný dárek?

Za úspěšné doporučení se Vám odměníme. Kontakt : cepek@viavini.cz

Ambasador Via Vini

Nechcete nebo nemůžete se vínu věnovat trvale, ale baví Vás ?

Nevadí.

Staňte se AMBASADOREM a propagátorem naší společnosti ve Vašem městě či regionu ve vašem volném čase.

Spolupráce pro vinaře

Pokud jste vinař a myslíte si o svých vínech, že by mohli nás a naši klientelu zaujmout, tak nám nechte zprávu.Možná najdeme společnou cestu.

Zaměstnání

Pokud máte rádi víno, máte obchodního ducha, jste sociálně empatičtí, nebojíte se výzev, jste pracovití a myslíte si, že myslíte hlavou tak bychom pro Vás měli pracovní nabídku na HPP i VPP.

Pokud máte zájem tak pište na : cepek@viavini.cz

Doporučte nás

Máte kolem sebe milovníky vín, kteří chtějí občas udělat degustaci. Nebo víte o restauraci, vinotéce nebo vinném baru, která hledá do portfolia něco zajímavého? Nebo Váš kamarád nebo spolupracovník neustále mluví o vínech.

Za doporučení se Vám odměníme. Kontakt : cepek@viavini.cz

Ambasador

Víno a věci kolem něj, včetně cestování a poznávání nových lidí Vás baví, ale nechcete se mu věnovat trvale? Nevadí. Staňte se AMBASADOREM naší společnosti ve Vašem regionu.

Příležitostné vyhledávání milovníků vín, doporučování v místních restauracích, spolupořádání degustací a výletů za víny Vám mnoho času nezabere a můžete dostávat bonus třeba ve formě vína nebo zajímavého zájezdu.

Spolupráce pro vinaře

Pokud jste vinař, myslíte si o svých vínech, že by mohli naši klientelu zaujmout, tak nám nechte zprávu a možná najdeme společnou cestu v ochutnávání, marketingu a prodeji Vašich vín.

Neslibujeme že se tak stane, ale můžeme zkusit ochutnat Vaše vína, udělat si o nich svůj názor a uvidíme zda by byla vhodná do našeho portfolia.

1
Už Vám bylo 18 let? Obsah stránek VIAVINI.CZ není vhodný pro osoby mladší 18 let.
Košík
  • No products in the cart.