Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Domaine Eisgrub Lednice

Zkoušíme tvořit vína co nejpřirozeněji

Za butikovým vinařstvím doc. Mojmíra Baroně, jeho manželky a přátel se schovává kromě neskutečné práce i obrovská láska k vínu, pokora k terroiru a přijímání výzev.
Snaha stvořit vína, která neobsahují žádná aditiva a dodané enzymy, některá vína nečiřena, mnohá bez zbytkového cukru a s minimalizací obsahu sýry. Nechat proces stvoření vína od pěstování révy ve vinohradu až po jeho stáčení v co přírodně nejčistší formě s minimem zásahů, ale stále vytvořit víno, které je lahodné, pitelné a dlouhověké. Princip NATURACE - čistá a poctivá surovina, z unikátního terroiru Lednice, co nejméně zasahovat do procesu vinifikace a kvašení, nepoužívat podpůrné preparáty a nechat vínu jeho přirozenost.

Základem jsou hrozny

Ze skvělých lednických poloh, zejména vinice ``Ve starých``, ``Hlohovsko`` a ``U červené studánky`` a na mikulovsku z vinice ``Valtická`` připravují skvělé Merloty, Cabernety a Pinoty v modrých odrůdách a Chardonnay, Ryzlinky, Veltlíny a Tramíny z bílých odrůd.
Malé vinice velikostí, ale velké terroirem, nízký výnos, z mála hroznů a z toho vyrobené mikrošarže prvotřídních přírodních vín.

VIA VINI doporučuje

Domaine Eisgrub Cuvée 500 NUMERI výběr z hroznů 2016
0
Už Vám bylo 18 let? Obsah stránek VIAVINI.CZ není vhodný pro osoby mladší 18 let.
Košík
  • No products in the cart.